32 IQD دینار عراق به UAH اوکراین Hryvnia


اخرین بروزرسانی : Tue, 02 Jun 2020 08:35:54 +0000

32IQD
دینار عراق
یا 32 IQD به UAH: =
0.718400
اوکراین Hryvnia
قیمت ارز : 0.02245


اخرین بروزرسانی : Tue, 02 Jun 2020 08:35:54 +0000

دینار عراق vs اوکراین Hryvnia. 10 روز گذشته
Date دینار عراق اوکراین Hryvnia
Tuesday, 06/02/2020 1 IQD = 0.02245 UAH
Monday, 06/01/2020 1 IQD = 0.02250 UAH
Sunday, 05/31/2020 1 IQD = 0.02256 UAH
Saturday, 05/30/2020 1 IQD = 0.02256 UAH
Friday, 05/29/2020 1 IQD = 0.02268 UAH
Thursday, 05/28/2020 1 IQD = 0.02259 UAH
Wednesday, 05/27/2020 1 IQD = 0.02257 UAH
Tuesday, 05/26/2020 1 IQD = 0.02251 UAH
Thursday, 12/05/2019 1 IQD = 0.02002 UAH
Wednesday, 12/04/2019 1 IQD = 0.02005 UAH
زمان واقعی نمودار IQD/UAH or (دینار عراق / اوکراین Hryvnia)
دینار عراق به اوکراین Hryvnia و اوکراین Hryvnia به دینار عراق
IQD UAH IQD UAH
5 IQD = 0.1123 UAH 222.7171 IQD = 5 UAH
10 IQD = 0.2245 UAH 445.4343 IQD = 10 UAH
20 IQD = 0.4490 UAH 890.8686 IQD = 20 UAH
50 IQD = 1.1225 UAH 2227.1715 IQD = 50 UAH
100 IQD = 2.2450 UAH 4454.3430 IQD = 100 UAH
300 IQD = 6.7350 UAH 13363.0290 IQD = 300 UAH
500 IQD = 11.2250 UAH 22271.7149 IQD = 500 UAH
1000 IQD = 22.4500 UAH 44543.4298 IQD = 1000 UAH
مبدل ارز
IQD