1 IQD دینار عراق به TWD دلار جدید تایوان


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:30:48 +0000

1IQD
دینار عراق
یا 1 IQD به TWD: =
0.024750 NT$
دلار جدید تایوان
قیمت ارز : 0.02475


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:30:48 +0000

دینار عراق vs دلار جدید تایوان. 10 روز گذشته
Date دینار عراق دلار جدید تایوان
Saturday, 05/08/2021 1 IQD = 0.01895 TWD
Friday, 05/07/2021 1 IQD = 0.01909 TWD
Thursday, 05/06/2021 1 IQD = 0.01914 TWD
Wednesday, 05/05/2021 1 IQD = 0.01917 TWD
Tuesday, 05/04/2021 1 IQD = 0.01913 TWD
Monday, 05/03/2021 1 IQD = 0.01910 TWD
Sunday, 05/02/2021 1 IQD = 0.01900 TWD
Saturday, 05/01/2021 1 IQD = 0.01905 TWD
Friday, 04/30/2021 1 IQD = 0.01913 TWD
Thursday, 04/29/2021 1 IQD = 0.01921 TWD
زمان واقعی نمودار IQD/TWD or (دینار عراق / دلار جدید تایوان)
دینار عراق به دلار جدید تایوان و دلار جدید تایوان به دینار عراق
IQD TWD IQD TWD
5 IQD = 0.1237 TWD 202.0202 IQD = 5 TWD
10 IQD = 0.2475 TWD 404.0404 IQD = 10 TWD
20 IQD = 0.4950 TWD 808.0808 IQD = 20 TWD
50 IQD = 1.2375 TWD 2020.2020 IQD = 50 TWD
100 IQD = 2.4750 TWD 4040.4040 IQD = 100 TWD
300 IQD = 7.4250 TWD 12121.2121 IQD = 300 TWD
500 IQD = 12.3750 TWD 20202.0202 IQD = 500 TWD
1000 IQD = 24.7500 TWD 40404.0404 IQD = 1000 TWD
مبدل ارز
IQD