1 IQD دینار عراق به TWD دلار جدید تایوان


اخرین بروزرسانی : Mon, 21 Oct 2019 07:27:12 +0000

1IQD
دینار عراق
یا 1 IQD به TWD: =
0.02566 NT$
دلار جدید تایوان
قیمت ارز : 0.02566


اخرین بروزرسانی : Mon, 21 Oct 2019 07:27:12 +0000

دینار عراق vs دلار جدید تایوان. 10 روز گذشته
Date دینار عراق دلار جدید تایوان
Sunday, 10/20/2019 1 IQD = 0.02567 TWD
Saturday, 10/19/2019 1 IQD = 0.02567 TWD
Friday, 10/18/2019 1 IQD = 0.02566 TWD
Thursday, 10/17/2019 1 IQD = 0.02582 TWD
Wednesday, 10/16/2019 1 IQD = 0.02573 TWD
Tuesday, 10/15/2019 1 IQD = 0.02558 TWD
Monday, 10/14/2019 1 IQD = 0.02565 TWD
Sunday, 10/13/2019 1 IQD = 0.02576 TWD
Saturday, 10/12/2019 1 IQD = 0.02576 TWD
Friday, 10/11/2019 1 IQD = 0.02565 TWD
زمان واقعی نمودار IQD/TWD or (دینار عراق / دلار جدید تایوان)
دینار عراق به دلار جدید تایوان و دلار جدید تایوان به دینار عراق
IQD TWD IQD TWD
5 IQD = 0.1283 TWD 194.8558 IQD = 5 TWD
10 IQD = 0.2566 TWD 389.7116 IQD = 10 TWD
20 IQD = 0.5132 TWD 779.4232 IQD = 20 TWD
50 IQD = 1.2830 TWD 1948.5581 IQD = 50 TWD
100 IQD = 2.5660 TWD 3897.1161 IQD = 100 TWD
300 IQD = 7.6980 TWD 11691.3484 IQD = 300 TWD
500 IQD = 12.8300 TWD 19485.5807 IQD = 500 TWD
1000 IQD = 25.6600 TWD 38971.1613 IQD = 1000 TWD
مبدل ارز
IQD