1 IQD دینار عراق به SAR دو میلیون ریال عربستان


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:20:39 +0000

1IQD
دینار عراق
یا 1 IQD به SAR: =
0.003150 SR
دو میلیون ریال عربستان
قیمت ارز : 0.00315


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:20:39 +0000

دینار عراق vs دو میلیون ریال عربستان. 10 روز گذشته
Date دینار عراق دو میلیون ریال عربستان
Saturday, 05/08/2021 1 IQD = 0.00256 SAR
Friday, 05/07/2021 1 IQD = 0.00256 SAR
Thursday, 05/06/2021 1 IQD = 0.00257 SAR
Wednesday, 05/05/2021 1 IQD = 0.00257 SAR
Tuesday, 05/04/2021 1 IQD = 0.00257 SAR
Monday, 05/03/2021 1 IQD = 0.00256 SAR
Sunday, 05/02/2021 1 IQD = 0.00256 SAR
Saturday, 05/01/2021 1 IQD = 0.00256 SAR
Friday, 04/30/2021 1 IQD = 0.00257 SAR
Thursday, 04/29/2021 1 IQD = 0.00259 SAR
زمان واقعی نمودار IQD/SAR or (دینار عراق / دو میلیون ریال عربستان)
دینار عراق به دو میلیون ریال عربستان و دو میلیون ریال عربستان به دینار عراق
IQD SAR IQD SAR
5 IQD = 0.0158 SAR 1587.3016 IQD = 5 SAR
10 IQD = 0.0315 SAR 3174.6032 IQD = 10 SAR
20 IQD = 0.0630 SAR 6349.2063 IQD = 20 SAR
50 IQD = 0.1575 SAR 15873.0159 IQD = 50 SAR
100 IQD = 0.3150 SAR 31746.0317 IQD = 100 SAR
300 IQD = 0.9450 SAR 95238.0952 IQD = 300 SAR
500 IQD = 1.5750 SAR 158730.1587 IQD = 500 SAR
1000 IQD = 3.1500 SAR 317460.3175 IQD = 1000 SAR
مبدل ارز
IQD