1 IQD دینار عراق به CLP پزوی شیلی


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:51:52 +0000

1IQD
دینار عراق
یا 1 IQD به CLP: =
0.690640
پزوی شیلی
قیمت ارز : 0.69064


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:51:52 +0000

دینار عراق vs پزوی شیلی. 10 روز گذشته
Date دینار عراق پزوی شیلی
Saturday, 05/08/2021 1 IQD = 0.47549 CLP
Friday, 05/07/2021 1 IQD = 0.47877 CLP
Thursday, 05/06/2021 1 IQD = 0.48279 CLP
Wednesday, 05/05/2021 1 IQD = 0.48275 CLP
Tuesday, 05/04/2021 1 IQD = 0.48276 CLP
Monday, 05/03/2021 1 IQD = 0.48526 CLP
Sunday, 05/02/2021 1 IQD = 0.48470 CLP
Saturday, 05/01/2021 1 IQD = 0.48595 CLP
Friday, 04/30/2021 1 IQD = 0.48621 CLP
Thursday, 04/29/2021 1 IQD = 0.48021 CLP
زمان واقعی نمودار IQD/CLP or (دینار عراق / پزوی شیلی)
دینار عراق به پزوی شیلی و پزوی شیلی به دینار عراق
IQD CLP IQD CLP
5 IQD = 3.4532 CLP 7.2397 IQD = 5 CLP
10 IQD = 6.9064 CLP 14.4793 IQD = 10 CLP
20 IQD = 13.8128 CLP 28.9586 IQD = 20 CLP
50 IQD = 34.5320 CLP 72.3966 IQD = 50 CLP
100 IQD = 69.0640 CLP 144.7932 IQD = 100 CLP
300 IQD = 207.1920 CLP 434.3797 IQD = 300 CLP
500 IQD = 345.3200 CLP 723.9662 IQD = 500 CLP
1000 IQD = 690.6400 CLP 1447.9324 IQD = 1000 CLP
مبدل ارز
IQD