1 IQD دینار عراق به BSD دلار باهاما


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:41:23 +0000

1IQD
دینار عراق
یا 1 IQD به BSD: =
0.000840 BS$
دلار باهاما
قیمت ارز : 0.00084


اخرین بروزرسانی : Sun, 09 May 2021 01:41:23 +0000

دینار عراق vs دلار باهاما. 10 روز گذشته
Date دینار عراق دلار باهاما
Saturday, 05/08/2021 1 IQD = 0.00068 BSD
Friday, 05/07/2021 1 IQD = 0.00068 BSD
Thursday, 05/06/2021 1 IQD = 0.00068 BSD
Wednesday, 05/05/2021 1 IQD = 0.00069 BSD
Tuesday, 05/04/2021 1 IQD = 0.00069 BSD
Monday, 05/03/2021 1 IQD = 0.00068 BSD
Sunday, 05/02/2021 1 IQD = 0.00068 BSD
Saturday, 05/01/2021 1 IQD = 0.00068 BSD
Friday, 04/30/2021 1 IQD = 0.00069 BSD
Thursday, 04/29/2021 1 IQD = 0.00069 BSD
زمان واقعی نمودار IQD/BSD or (دینار عراق / دلار باهاما)
دینار عراق به دلار باهاما و دلار باهاما به دینار عراق
IQD BSD IQD BSD
5 IQD = 0.0042 BSD 5952.3810 IQD = 5 BSD
10 IQD = 0.0084 BSD 11904.7619 IQD = 10 BSD
20 IQD = 0.0168 BSD 23809.5238 IQD = 20 BSD
50 IQD = 0.0420 BSD 59523.8095 IQD = 50 BSD
100 IQD = 0.0840 BSD 119047.6190 IQD = 100 BSD
300 IQD = 0.2520 BSD 357142.8571 IQD = 300 BSD
500 IQD = 0.4200 BSD 595238.0952 IQD = 500 BSD
1000 IQD = 0.8400 BSD 1190476.1905 IQD = 1000 BSD
مبدل ارز
IQD