16 IQD دینار عراق به BOB بولیویانو


اخرین بروزرسانی : Sat, 23 Nov 2019 00:54:01 +0000

16IQD
دینار عراق
یا 16 IQD به BOB: =
0.09248 Bs
بولیویانو
قیمت ارز : 0.00578


اخرین بروزرسانی : Sat, 23 Nov 2019 00:54:01 +0000

دینار عراق vs بولیویانو. 10 روز گذشته
Date دینار عراق بولیویانو
Friday, 11/22/2019 1 IQD = 0.00578 BOB
Thursday, 11/21/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
Wednesday, 11/20/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
Tuesday, 11/19/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
Monday, 11/18/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
Sunday, 11/17/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
Saturday, 11/16/2019 1 IQD = 0.00581 BOB
Friday, 11/15/2019 1 IQD = 0.00581 BOB
Thursday, 11/14/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
Wednesday, 11/13/2019 1 IQD = 0.00579 BOB
زمان واقعی نمودار IQD/BOB or (دینار عراق / بولیویانو)
دینار عراق به بولیویانو و بولیویانو به دینار عراق
IQD BOB IQD BOB
5 IQD = 0.0289 BOB 865.0519 IQD = 5 BOB
10 IQD = 0.0578 BOB 1730.1038 IQD = 10 BOB
20 IQD = 0.1156 BOB 3460.2076 IQD = 20 BOB
50 IQD = 0.2890 BOB 8650.5190 IQD = 50 BOB
100 IQD = 0.5780 BOB 17301.0381 IQD = 100 BOB
300 IQD = 1.7340 BOB 51903.1142 IQD = 300 BOB
500 IQD = 2.8900 BOB 86505.1903 IQD = 500 BOB
1000 IQD = 5.7800 BOB 173010.3806 IQD = 1000 BOB
مبدل ارز
IQD